Кілька причин зупинити вибір на металочерепиці

Коли мова йде про покрівельні матеріали, у ми стикаємося з безліччю варіантів вибору: шифер, бітумна, керамічна, композитна черепиці. Однак одним з популярних варіантів є металочерепиця. Металева покрівля має багато переваг, включаючи легку вагу, простоту монтажу і вогнестійкість. Однак якщо ви розривається між різними варіантами покрівлі, розгляньте чотири основні причини, за якими більшість домовласників в кінцевому підсумку вибирають металочерепицю.

Міцність і довговічність
Період служби середньостатистичної даху становить від 15 до 20 п'яти років, що непогано, але якщо ви хочете інвестувати в новий дах, який не потрібно буде замінювати через цей період, вибирайте метал. Оскільки метал є водо- і термостійким, він може прослужити до 50 років, його міцність і довговічність роблять його гідним вибором.

Енергоефективність
На додаток до того, що металеві дахи в довгостроковій перспективі економічні, вони також є енергоефективними. Металева покрівля відбиває сонячні промені і запобігає теплообміну, тоді як типові бітумні черепиці поглинають сонячне тепло. Якщо ви хочете зменшити викиди вуглекислого газу і заощадити на майбутніх рахунках за електроенергію, подумайте про те, щоб встановити металевий дах.

Енергоефективність покрівлі

Слизька поверхня
На більшості покрівельних матеріалів довго тримаються сніг, а також вбирається волога під час дощу. Це робить ваш дах важчим і значно скорочує термін його служби. З іншого боку, металевий дах, легко скидає цю вагу. Оскільки метал є природно слизьку поверхню, сніг, дощ або сміття сповзають відразу, гарантуючи, що ваш дах не буде надмірно важким.

Легка вага
Деякі покрівельні матеріали, такі як керамічна черепиці, вимагають додаткового посилення структури каркасу даху, тому що вона дуже важка. У свою чергу, металочерепиця - дуже легкий матеріал, для якого не потрібно такого посилення.

Слизька поверхня

Якщо вам потрібно замінити дах, подумайте про заміну її на метал. Металева покрівля має багато переваг, але її кращі показники - це довговічність, енергоефективність, слизька поверхня і легка вага.