Фасадні матеріали

Фасадні матеріали для обробки будинку, допомагають надати будівлі неповторний колорит, створити унікальний архітектурний стиль. Як матеріали для облицювання фасаду використовують природний і штучний камінь, сайдинг, плитку, готові панелі, а також декоративну штукатурку. Крім виконання декоративної функції облицювальні матеріали для зовнішньої обробки фасаду здійснюють захист зовнішньої поверхні несучих стін будівлі. Підкресліть індивідуальність свого будинку за допомогою високоякісних і безпечних фасадних матеріалів від компанії «FELIX-BRUS»!

Фасадні матеріали
Показані 1 - 15 із 105 пунктів
Показані 1 - 15 із 105 пунктів

Види матеріалів для облаштування фасаду

Сучасні матеріали для оздоблення та утеплення фасаду поділяють на два основних види:
- мокрий (невентильований або штукатурний);
- сухий (вентильований).

Основні переваги мокрого і сухого фасаду

Невентильований фасад не передбачає наявності вентиляційного зазору між облицювальним шаром і утеплювачем або стіною. Для того, щоб багатошаровий мокрий фасад прослужив тривалий термін, вкрай важливо дотримуватися технологію його монтажу та проводити фасадні роботи в теплий сезон. Використання полімерних утеплювачів і відсутність вентиляційного зазору в штукатурному фасаді дозволяє досягти високого рівня пожежної безпеки будівлі.

Вентильований фасад - це система облаштування фасаду, конструкція якого складається з каркаса для кріплення теплоізоляційного і облицювального матеріалу. Перевагами даного типу облицювання є: проста реалізація монтажу, високий рівень тепло- і звукоізоляції, довговічність і презентабельний вигляд. Монтаж вентілірумих систем можна проводити в будь-який час року.

Невентильований фасад
Вентильований фасад

Як вибрати фасадні матеріали

При виборі фасадних матеріалів варто взяти до уваги, кліматичну зону, в якій розташований об'єкт будівництва, архітектурний стиль і функціональне призначення споруди, рівень стійкості матеріалу до механічних впливів і його вартість.