Газобетон

Газобетонні блоки - широко застосовуваний матеріал для зведення стін і перегородок житлових і нежитлових об'єктів. Газоблоки виготовляються з газобетону - матеріалу з хорошими звуко- і теплоізоляційними властивостями і високим ступенем вогнестійкості. Газоблок має меншу вагу, в порівнянні з цеглою, що дозволяє знизити навантаження на фундамент. До того ж, вартість будівельного газоблоку значно нижче аналогів, що дозволяє заощадити кошти.

Газобетон
Показані 1 - 3 із 3 пунктів
Показані 1 - 3 із 3 пунктів

Що собою являє газобетонний блок

Газобетонні блоки - це універсальний будматеріал з підвищеними технологічними і експлуатаційними характеристиками, який використовується в малоповерховому будівництві. Легкий пористий матеріал простий в обробці, володіє відмінними теплоізоляційними характеристиками. Близько 80-85% обсягу газобетонного блоку становлять бульбашки газу.
Основними похідними складовими газобетону служать: кварцовий пісок, цемент, вода, гіпсове вапно і алюмінієва пудра.

Область застосування та переваги газобетону

Газобетонні блоки застосовуються для зведення внутрішніх перегородок і несучих стін, сходыв і заповнення каркасних конструкцій при монолітному будівництві.
Будівельний газобетон має ряд переваг. Даний сройматеріал фактично не дає усадки, володіє високою морозостійкістю, енергоефективністю та пожежонебезпекою. Крім того, даний вид матеріалу економічний, що забезпечує високу конкурентоспроможність на ринку сучасних будівельних матеріалів.

Будівництво з газоблоку
Будівництво з газоблоку
Будівництво з газоблоку

Види газоблоків

Виділяють три основних види газобетонних блоків:
- теплоізоляційні газоблоки (з маркою щільності від Д400 до Д500, використовуються переважно для зведення внутрішніх перегородок);
- конструкційні (володіють підвищеною щільністю від Д900 до Д1200, міцністю і значною вагою );
- теплоизоляционно-конструкційні (марка щільності від Д500 до Д900).

У компанії «FELIX-BRUS» Ви можете придбати стіновий газоблок на взаємовигідних умовах, як дрібними партіями, так і великим оптом.

Включено фільтри:
    Виробник
    Розмір (ш/в/д), мм
    • Показати більше Менше

    Інформація

    Слідуйте за нами на Facebook