Мінеральна вата

Мінеральна фата - теплоізоляційний матеріал, який використовується в будівельних роботах для забезпечення звуко- і теплоізоляції стін, підлог і перекриттів будинків, а також для шумоізоляції трубопроводів. Основними перевагами мінеральної вати є: легкість монтажу, висока ступінь поглинання шуму, тривалий експлуатаційний термін, пожежна безпека і мала питома вага. Як фасадний утеплювач мінвата виготовляється у вигляді матів, сендвіч-панелей або плит. Для інших ізоляційних робіт оптимальніше використовувати рулонну мінеральну вату. У компанії «FELIX-BRUS» Ви завжди можете купити найбільш підходящий для себе вид утеплювача.

Мінеральна вата

Види мінеральної вати

Залежно від технології виготовлення і використовуваного для виробництва матеріалу виділяють наступні види мінеральної вати:

- Скловата. В основі її виробництва - скло, яке під впливом високих температур витягується в волокна. Скловата має низьку щільність, але досить високою пружністю. Застосовується переважно для утеплення перекриттів.

- Шлакова (технічна) - бюджетний утеплювач, який може містити шкідливі для здоров'я людини речовини. Тому використовується тільки для утеплення промислових споруд.

- Базальтовая (кам'яна) мінвата - негорючий, екологічно безпечний матеріал, що виготовляється з гірських порід. Володіє відмінними фізичними характеристиками, високим рівнем шумоізоляції, вогнестійкістю і механічною міцністю. Кам'яна мінеральна вата є найприйнятнішим утеплювачем для теплоізоляції фасадів.

скловата відмінності
Шлакова (технічна) вата відмінності
Базальтова (кам'яна) мінвата відмінності

Особливості та правила монтажу фасадної мінеральної вати

Перш, ніж приступити до монтажу мінеральних плит на фасад житлового будівництва, необхідно провести підготовчі роботи з очищення стін. Очищені стіни покривають ґрунтовкою глибокого проникнення, потім встановлюють направляючий профіль, закріплюючи його за допомогою дюбелів. Наступним етапом є приклеювання мінераловатних плит на клейовий розчин. Після укладання плит, їх армують фасадної сіткою, методом накладки. На завершальному етапі проводиться нанесення чорнової і декоративної штукатурної суміші на фасадну сітку.