Підпокрівельні плівки

Підпокрівельні плівки та мембрани, будучи невід'ємною частиною будь-якого даху, виконують основну роль з системі гідро- і теплоізоляції будівлі. Ізоляційні покрівельні плівки служать захисним бар'єром від попадання в утеплювач вологи зсередини або зовні приміщення. В інтернет-магазині «FELIX-BRUS» ви можете купити мембрану для гідроізоляції покрівлі, пароізоляційні і антиконденсатні підпокрівельні плівки за найбільш привабливою ціною.

Підпокрівельні плівки
Показані 1 - 15 із 15 пунктів
Показані 1 - 15 із 15 пунктів

Для чого потрібні підпокрівельні плівки

Основне призначення підпокрівельних плівок - це забезпечення захисту утеплювача і інших елементів "покрівельного пирога" від руйнівного впливу внутрішніх випарів і зовнішньої вологи з атмосфери. Правильна організація підпокрівельної вентиляції також дозволяє забезпечити своєчасний відвід вологи, яка накопичується в теплоізоляційному шарі в звязку будь-якими причинами.

Гідроізоляційна плівка для покрівлі
Захист елементів покрівлі

Види підпокрівельних плівок і їх призначення

Залежно від виконуваних функцій і властивостей, підпокрівельні плівки діляться на наступні види:

  • Гідроізоляція (гідроізоляційна плівка для покрівлі) - служить захистом верхнього шару утеплювача від проникнення вологи. При монтажі гідробар'єру обов'язково необхідно залишати вентиляційний зазор, що дозволити утеплювачу просихати. Гідрозахисна плівка використовується при облаштуванні як утеплених, так і холодних дахів.
  • Пароізоляція (пароізоляційна мембрана для покрівлі) - призначена для захисту нижнього шару утеплювача від проникнення парів, піднятих зсередини приміщення. Монтаж пароізоляційної мембрани здійснюється під час проведення завершального етапу покрівельних робіт. Застосовується даний тип плівок для утеплених дахів.
  • Антиконденсатні плівки - різновид підпокрівельних плівок, які призначені для захисту від вологи металевих покрівельних покриттів. Застосовуються антиконденсатні плівки при облаштуванні холодних покрівель з металочерепиці і фальцевих покрівель.
  • Дифузійні мембрани - інноваційний тришаровий матеріал, який укладається безпосередньо на утеплювач і завдяки високій гідроізоляційній здібності надійно захищає покрівельний пиріг від проникнення вологи. При монтажі дифузійної мембранної гідро- і пароізоляції не потрібно організація вентиляційних зазорів.

Включено фільтри:

    Інформація

    Слідуйте за нами на Facebook