Клей для теплоізоляції

При проведенні робіт з утеплення та облицювання фасаду неможливо обійтися без спеціальних клейових складників. Фасадний клей для з'єднання різних за структурою поверхонь (утеплювача, армованого шару і основи будівлі) підбирається залежно від виду утеплювача і температурного режиму. У компанії «FELIX-BRUS» Ви можете підібрати високоякісний клей для зовнішніх фасадних робіт з винятковими показниками морозостійкості, пластичності, екологічності, водостійкості і паропроникності. У нас найвигідніші ціни на фасадні клеї для утеплювачів всіх типів.

Клей для теплоізоляції
Показані 1 - 15 із 18 пунктів
Показані 1 - 15 із 18 пунктів

Як правильно вибрати клей для фасаду

При влаштуванні системи утеплення зовнішніх стін споруди правильно підібрати клей для фасаду - не менш важливе завдання, ніж вибір теплоізоляційного матеріалу. Вибирати клейову суміш варто залежно від виду утеплювача. Багато будівельників воліють використовувати універсальний фасадний клей, який підходить для монтажу армосітки, мінеральної вати, пінополістирольний плит та інших видів матеріалів для утеплення. Основними властивостями, на які варто звернути увагу при виборі клею для теплоізоляції фасадів, є його:

  • параметри паропроникності;
  • пластичність готової суміші;
  • ступінь адгезії (швидкість зчеплення з теплоізоляційним матеріалом і облицювальної поверхнею);
  • час повного схоплювання фасадного клею;
  • температурний режим використання і експлуатації;
  • простота застосування і економічність витрати.
Клей для теплоізоляції фікцація мінвати
Спосіб нанесення клею для теплоізоляції

Особливості використання фасадного клею для теплоізоляції

Для приклеювання теплоізоляційних матеріалів до фасаду будівель використовують поліуретанові (в балонах) і цементні клейові суміші для теплоізоляції (сухі суміші в мішках). Перед приклеюванням утеплювача основу (стіни фасаду) перевіряють на наявність тріщин і інших деформацій. Тріщини необхідно заштукатурити, стіни очистити від бруду, пилу і виступаючих старих кріплень, і обробити грунтовою сумішшю глибокого проникнення.Поліуретанові клеї - дорогі, але економічні піноподібні клейові суміші, які підходять практично всім видів утеплювачів.

Сухі суміші для приготування фасадного клею є найбільш популярними в наших широтах. Доступна вартість і широкий асортимент дозволяють кожному підібрати найбільш підходящий клей для зовнішніх фасадних робіт. Для приготування якісного розчину необхідно строго дотримуватися інструкції.

Включено фільтри:

    Інформація

    Слідуйте за нами на Facebook