Покрівельні планки

Планки для покрівлі - це невід'ємні функціональні і декоративні елементи кожної правильно змонтованої покрівлі. Залежно від їх ролі і виду покрівельного покриття виділяють: карнизні, торцеві, фронтонні покрівельні планки, а також планки примикання. До добірних елементів покрівлі відносяться також капельники, снігоутримувачі, коньки і ендови. Компанія «FELIX-BRUS» пропонує широкий вибір покрівельних планок для різних типів покриттів.

Покрівельні планки
Показані 1 - 15 із 24 пунктів
Показані 1 - 15 із 24 пунктів

Покрівельні планки - незамінні елементи при монтажі даху

При облаштуванні як м'якої покрівлі, так і покрівлі з металочерепиці, профнастилу, композитної або бітумної черепиці, без добірних елементів не обійтися. Саме в комплекті з покрівельним покриттям, покрівельні аксесуари забезпечують довговічність, надійність і завершений зовнішній вигляд даху будь-якого будівельного об'єкта. Вони перешкоджають попаданню бруду і опадів у внутрішній і підпокрівельний простір.

Компанія «FELIX-BRUS» пропонує широкий вибір покрівельних планок для різних видів покриття за прийнятною ціною. Якісний професійний монтаж добірних елементів захистить Ваш дах від протікань.

Структура покрівлі - покрівельні планки
Добірні елементи покрівлі

Види і функціональне призначення покрівельних планок

Покрівельні планки виконують роль "з'єднувача" при оформленні стиків скатів даху, місць її зламів і примикання. Виділяють наступні види планок для покрівлі:

  • 1) Торцева планка (іменована також вітрової або фронтоном) - служить захистом від вологи, мінімізує згубний вплив вітру на весь "покрівельний пиріг".
  • 2) Карнизна планка (капельник) - захищає лобову дошку карниза, направляючи потоки води в ринву.
  • 3) Планка примикання - виконує функцію декоративного елемента при оформленні стиків покрівельного матеріалу і місць з'єднання з кутів покрівлі зі стіною.
  • 4) Конькова планка - захищає зовнішні переломи і стики схилів даху.
  • 5) Снегоутримувачі - запобігають лавиноподібному сповзанню льоду і снігу з даху.
  • 6) Планки ендови (верхні і нижні) - кріпляться до обрешітки (нижні) і над листами профнастилу або черепиці (верхні), забезпечують швидке відведення опадів з скатів в зливний жолоб.

Фахівці компанії «FELIX-BRUS» виконають підрахунок всіх необхідних добірних елементів до Вашої покрівлі і забезпечать оперативну доставку продукції по Києву і області.

Включено фільтри:

    Інформація

    Слідуйте за нами на Facebook