Бренди Є ще 23 бренди

Показані 1 - 15 із 23 пунктів
 • Anserglob

  ТМ Anserglob - це будівельні матеріали вітчизняного виробництва з європейською якістю.
  Сучасний асортимент продукції компанії Anserglob (Асерглоб) представляють такі матеріали, як пінопласт, дисперсійні суміші (близько 30 видів) і сухі будівельні суміші (більше 50 позицій).

 • Aqueduct (Акведук)

  Металеві водостічні системи Aqueduct широко використовуються як в приватному, так і в промисловому будівництві. Виробництво водостоків Акведук було організовано на території України в 2010 році фінською компанією "MG Invest".

 • Baumit

  Продукція компанії Baumit - це високоякісні будівельні матеріали для фасадних робіт. В асортименті австрійського концерну представлені фасадні фарби, клейові, штукатурні суміші, системи утеплення, а також суміші для заливки підлог.

 • Braas

  Компанія "Braas" - відомий німецький виробник цементно-піщаної черепиці, який є безперечним лідером ринку натурального покрівельного покриття. Виробник дає 30-річну гарантію на свою продукцію, але стверджує, що керамічна черепиця Braas прослужить Вам не менше 100 років. У виробництві використовуються тільки високоякісні натуральні матеріали.

 • Bravomix

  Компанія з виробництва будівельних матеріалів Bravomix пропонує продукцію високої якості, призначену для проведення повного комплексу фасадних робіт. В асортименті бренду: дисперсійні суміші, утеплювачі, силіконові і акрилові фасадні фарби, клейові суміші для монтажу теплоізоляції та декоративні мінеральні штукатурки.

 • Ceresit

  Продукція компанії Ceresit відома всьому світу. Заводи з виробництва будівельних матеріалів бренду Церезіт розташовані більш, ніж в 75 країнах світу. Головні цінності компанії: висока якість, інновації та максимальне задоволення потреб кожного споживача.

 • FTS

  Спочатку компанія FTS розпочала свою діяльність з надання послуг з утеплення та облицювання фасадів. З 2004 року в сферу діяльності організації увійшла торгівля теплоізоляційними матеріалами, фасадними штукатурними сумішами і фарбами.

 • IKO

  Компанія IKO є єдиною компанією в світі, яка володіє замкнутим циклом виробництва бітумної черепиці. Володіючи власними потужностями по видобутку мінералів і виробництва всіх складових м'якої покрівлі, а також завдяки грамотній логістиці, IKO пропонує споживачам оптимальні ціни і високу якість покрівельної продукції.

 • IMERYS

  Французька компанія IMERYS з більш, ніж двохсотрічної історією існування славиться виробництвом натуральної керамічної черепиці з ангобірованний покриттям. Відмінною рисою покрівельного покриття від IMERYS є дизайн в стилі старої Європи, екологічність і довговічність.

 • Metrotile

  Бельгійська компанія Metrotile - лідер з продажу композитної черепиці в Україні. Покрівельний матеріал розрахований на використання в найсуворіших умовах клімату. В основі композитної черепиці Metrotile - високоякісна сталь з покриттям зі сплаву цинку і алюмінію.

 • ONDO

  Вітчизняний виробник - компанія Ondo пропонує споживачам натуральну цементно-піщану черепицю європейської якості. Продукція виробляється на сучасному італійському і німецькому обладнанні. Відсутність логістичних і митних витрат, а також використання вітчизняної сировини дозволяє формувати максимально привабливі ціни на бетонну черепицю Ondo (Ондо).

 • Polimin

  Сухі будівельні суміші Polimin користуються величезною популярністю на ринку будматеріалів як серед професіоналів, так і серед домашніх майстрів. Асортимент компанії Полімін представлений більш ніж 120-ма найменуваннями сумішей для проведення будівельних робіт.

Показані 1 - 15 із 23 пунктів