Кріпильна продукція

Будівельні кріплення - витратний матеріал, без якого не обходиться процес проведення жодних будівельних робіт. У компанії «FELIX-BRUS» Ви можете купити цвяхи, саморізи, шурупи та іншої кріплення для будівництва як дрібними партіями, так і великим оптом. Здійснюючи покупку в FELIX-BRUS », Ви гарантовано отримуєте найбільш вигідні умови угоди, продукцію відмінної якості і професійне обслуговування.

Кріпильна продукція
Показані 1 - 3 із 3 пунктів
Показані 1 - 3 із 3 пунктів

Будівельні кріплення від «FELIX-BRUS»

Найбільш часто при виконанні будівельних робіт використовують такі види кріпильних виробів, як: цвяхи, шурупи, саморізи, дюбелі, анкери та ін. Цвяхи виготовляють зі сталі або сталевого дроту і маркуються за параметрами довжини і товщини.
Саморізи представляють собою гвинти з гострою різьбовій частиною або наконечником у формі свердла. З їх допомогою кріпляться металеві, гіпсокартонні і дерев'яні будматеріали. Відмінною рисою покрівельних саморізів є наявність шестигранних головок, забарвлених в тон основного покрівельного покриття.
Дюбелі - це кріпильні елементи, які встановлюються в основу будівельної конструкції і закріплюються в ньому за допомогою інших кріплень. Анкери на відміну від дюбелів є самостійними комбінованими будівельними кріпленнями.

Асортимент кріпильної продукції від компанії «FELIX-BRUS» представлено різними видами будівельних кріплень для проведення фасадних і покрівельних робіт.