Композитна черепиця

Композитна черепиця є аналогом металочерепиці, який виготовляють з листової сталі з алюмоцинковим покриттям. Зовнішню сторону композитної черепиці покривають гранулами натурального базальтового або кварцового каменю, що надає покрівельному матеріалу подібності з фактурою дорожчої натуральної черепиці. В інтернет-магазині «FELIX-BRUS» представлено широкий асортимент гнучкої композитної черепиці відомих європейських виробників.

Композитна черепиця

Композитна черепиця - кращий спосіб створити ефект натуральної покрівлі!

Для тих, кому натуральна керамічна черепиця не "по кишені", рекомендуємо придивитися до такого виду альтернативного покрівельного покриття, як композитна черепиця. Даний покрівельний матеріал володіє відмінними технічними характеристиками, показниками надійності і довговічності. Композитна черепиця складається з декількох шарів, кожен з яких служить додатковим захистом металевої основи. Термін корисної експлуатації становить понад 50 років.

Структура композитної черепиці

В основі композитної черепиці - гнучкий сталевий лист, товщина якого варіюється від 0,45 до 0,9 мм. Поверх лицьового боку аркуша наноситься натуральна кам'яна крихта, яку покривають акриловою глазур'ю. Спеціальна грунтовка і двостороннє алюмоцинкове покриття захищають сталеву основу від корозії.

Структура композитної черепиці

Переваги черепиці з композиту

У числі основних переваг композитної черепиці можна виділити наступні:

  • простота монтажу. Листи укладаються внахлест з витримкою кроку між латами. Кут нахилу покрівлі може бути від 12 до 90 градусів;
  • безшумність (на відміну від металочерепиці);
  • висока стійкість до зовнішніх впливів. Завдяки багатошаровій структурі забезпечується стійкість до перепадів температури;
  • величезний вибір кольорів і форм дозволяє вибрати найбільш привабливий варіант;
  • стійкість до вигоряння фарб;
  • екологічність і вогнестійкість;
  • хороша гнучкість, що дозволяє облаштовувати дахи складних архітектурних форм;
  • невелика площа листів мінімізує кількість відходів.