Стінові та кладочні матеріали

Стінові та кладочні матеріали використовуються для зведення несучих і внутрішніх стін різних будівель, споруд, влаштування огороджень та інших будівель. Компанія «FELIX-BRUS» пропонує найбільш затребувані будівельні матеріали для кладки в асортименті - від класичного цегли до полегшеного пустотілого шлакоблоку. Вибір оптимального стінового матеріалу залежить від пріоритетів забудовника, цільового призначення споруди і умов його подальшої експлуатації.
На оптові замовлення діє гнучка система знижок.

Стінові та кладочні матеріали
Показані 1 - 10 із 10 пунктів
Показані 1 - 10 із 10 пунктів

Стінові та кладочні матеріали від «FELIX-BRUS» - запорука надійних і довговічних будівель!


Стінові та кладочні матеріали є одним з основних видів будівельних виробів, які призначені для зведення несучих і внутрішніх стін будівель, улаштування огороджувальних конструкцій, гаражів та інших будівель. Від якості використовуваних кладок матеріалів безпосередньо залежить довговічність і міцність будівельних об'єктів. Важливою характеристикою також є їх відповідність стандартам якості і екологічної безпеки.

Газобетон
Цегла
Шлакоблоки
Кладочні суміші

Популярні кладочні та стінові блоки

Найбільш популярними стіновими матеріалами, на сьогоднішній день, є: різні види цегли, шлакоблоки і газобетонні блоки.
Представлені в інтернет-магазині «FELIX-BRUS» стінові та кладочні матеріали відповідають усім стандартам якості, мають рівну поверхню і правильну формаму. Кожен з представлених матеріалів володіє властивими йому перевагами і недоліками, які варто брати до уваги при зведенні тих чи інших будівельних об'єктів і конструкцій. Зводячи зовнішні стіни будівлі з газоблоку, варто пам'ятати про необхідність їх захисту від вологи. Фасадна кладка з рядової цегли також вимагає штукатурення з зовнішнього боку. Лицьова цегла не вимагає додаткової обробки, оскільки сам вже є декоративним матеріалом.

Включено фільтри:

    Інформація

    Слідуйте за нами на Facebook