Комплектуючі для бітумної черепиці

Для дотримання правильної технології монтажу бітумної черепиці важливо використовувати якісні покрівельні комплектуючі для даного виду матеріалу. В інтернет-магазині «FELIX-BRUS» Ви знайдете всі необхідні аксесуари для покрівлі з бітумної черепиці від провідних виробників. Кожна комплектуюча має своє призначення. Для правильної установки важливо дотримуватися інструкції від виробника.

Комплектуючі для бітумної черепиці
Показані 1 - 14 із 14 пунктів
Показані 1 - 14 із 14 пунктів

Які аксесуари необхідні для бітумної черепиці

Компанія «FELIX-BRUS» пропонує всі необхідні покрівельні аксесуари для повної комплектації бітумної черепиці. Серед них:

 • коньково-карнизна черепиця;
 • металеві фронтонні і карнизні планки для підкреслення скатів даху;
 • планка примикання;
 • покрівельні цвяхи;
 • бітумна мастика для герметизації стиків;
 • підкладковий килим (ендовий);
 • елементи вентиляції підпокрівельного простору.
Аксесуари для бітумної черепиці
Добірні елементи покрівлі

Функції, які виконують комплектуючі для бітумної черепиці

Комплектуючі для бітумної черепиці є невід'ємною частиною покрівлі з даного матеріалу. Тому, при складанні кошторису на покрівельні роботи, варто враховувати витрату на супутні аксесуари. Їх кількість розраховується виходячи з розмірів та архітектури даху. Кожна з комплектуючих виконує властиву їй функцію. Стартовий ряд покриття починає коньково-карнизна черепиця. Карнизна планка призначена для захисту торця OSB від намокання і для направлення потоку води до водостоку. Рулонний підкладковий килим використовується в якості додаткової гідроізоляції.

Фахівці нашої компанії завжди раді Вам допомогти з підрахунком необхідної кількості покрівельних комплектуючих для покрівлі з бітумної черепиці!

Включено фільтри:
  Виробник

  Інформація

  Слідуйте за нами на Facebook