Покрівельний профнастил

Покрівельний профнастил - популярний і відносно недорогий матеріал, який використовується для покрівлі дахів. Виготовляється профлист для покрівлі з оцинкованої сталі холодного прокату, на яку надалі наноситься полімерне покриття. Матеріал має невелику вагу, вогнестійкий, екологічно безпечний і простий у монтажі. Використовується профнастил для облаштування як скатних так і плоских покрівель.

Покрівельний профнастил
Показані 1 - 15 із 63 пунктів
Показані 1 - 15 із 63 пунктів

Якісний профнастил для покрівлі - гідна альтернатива металочерепиці

Компанія «FELIX-BRUS» пропонує своїм покупцям тільки високоякісний профнастил для покрівлі, який за своїми експлуатаційними характеристиками практично не поступається металочерепиці. Застосовується покрівельний профільований лист для облаштування дахів різних конфігурацій і типів. Найбільш затребуваний в якості покрівельного матеріалу для заміський і дачних будинків, гаражів, альтанок, ангарів, складських та інших господарських приміщень. Товщина металевого листа повинна становити не менше 0,4 мм.

Переваги покрівельного профнастилу

Головними перевагами покрівельного профнастилу є:

 • стійкість до корозійних процесів. Профільований лист з оцинкованої сталі покривається додатково шаром грунтовки матеріалу і полімером;
 • малу вагу, що дозволяє покрівельникам обійтися без застосування спеціальної будівельної техніки для підйому профільованих листів;
  - простота монтажу;
 • пожежна безпека. Оцинкована сталь не дозволяє полум'я розповсюджуватися;
 • простота догляду і привабливий зовнішній вигляд;
 • екологічність і бюджетна вартість матеріалу.
Структура покриття профнастилу
Виробництво профнастилу

Як мінімізувати недоліки і на що звертати увагу при виборі профнастилу для покрівлі

Оскільки листи профнастилу для даху виготовляються зі сталі, варто брати до уваги, що даний вид покрівельного покриття має погану звукоізоляцію. Тому, при монтажі покрівлі з профільованого листа необхідно використовувати поріг з мінеральної вати. Також, щоб уникнути можливості виникнення корозії, варто ретельно стежити за цілісністю захисного шару під час транспортування і монтажу профнастилу.

Включено фільтри:
  Колір
  • Показати більше Менше
  Загальна ширина
  Товщина, мм
  • Показати більше Менше
  Країна виробник
  • Показати більше Менше
  Покриття
  Тип профнастилу
  Глибина канавки

  Інформація

  Слідуйте за нами на Facebook