Кладочні суміші

Якість і довговічність кладки безпосередньо залежить від кладочних сумішей, використовуваних в процесі зведення стінових конструкцій. Компанія «FELIX-BRUS» пропонує сухі кладочні суміші та клеї високої якості для різних типів будівельних елементів кладки. У нас Ви можете підібрати найбільш підходящу суху суміш з високим ступенем адгезії для кладки цегли, газоблоку і інших будівельних матеріалів. В наявності кладочні суміші для виконання як внутрішніх, так і зовнішніх робіт.

Кладочні суміші
Показані 1 - 7 із 7 пунктів
Показані 1 - 7 із 7 пунктів

Правила вибору суміші для кладки

Сухі кладочні суміші представляють собою розсипчастий композиційний матеріал, який набуває потрібних властивостей при розведенні водою і використовується при проведенні будівельних робіт. Від якості суміші кладки залежить рівень зчеплення будматеріалу, довговічність і надійність будови. Суміш для кладки цегли та інших будматеріалів також повинна добре заповнювати горизонтальні і вертикальні шви, перешкоджати проникненню вологи і не втрачати своїх кольорових характеристик в процесі тривалої експлуатації. Вибираючи суху суміш для кладки варто звертати особливу увагу не тільки на її показники жорсткості, але і на ступінь еластичності розчину. Наявність модифікованих добавок в складі суміші кладки зменшує ймовірність виникнення тріщин у швах при експлуатаційному навантаженні.

Цементні суміші
Гіпсові суміші
Кольорові суміші

Види і характеристики будівельних сумішей для кладки

Залежно від області застосування виділяють загальнобудівельні суміші та кладочні суміші спеціального призначення. Сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує наступні види будівельних сумішей для кладки:
- цементні - найбільш міцні по структурі суміші, які використовуються для кладки всіх видів цегли, колодязних кілець і інших матеріалів;
- гіпсові - використовуються при монтажі пазогребневих плит;
- теплоізоляційні розчини (з додаванням до складу розчину керамзиту та перліту);
- кольорові - дозволяють приховати деякі дефекти і нерівності кладки і надають будові більш естетичний зовнішній вигляд.
Якщо Вам складно визначитися з вибором найбільш відповідної суміші, звертайтеся в «FELIX-BRUS», щоб отримати кваліфіковану допомогу!

Включено фільтри:

    Інформація

    Слідуйте за нами на Facebook