Мансардні вікна

Основна функціональна задача дахових вікон полягає у освітленні та вентиляції мансардних приміщень. Мансардні вікна дозволяють перетворити горища в функціональні і комфортні житлові приміщення. Їх розміри і кількість підбираються залежно від габаритів мансарди, типу покрівлі та покрівельного покриття, міжкроквянної відстані. Вікна для мансардного даху витримують такі ж навантаження, як і покрівля в цілому, при цьому зона освітлення буде мінімум на 30% більша, ніж у вертикального вікна.

Мансардні вікна
Показані 1 - 9 із 9 пунктів
Показані 1 - 9 із 9 пунктів

Мансардні вікна - модна тенденція в сучасному будівництві!

Мансардні вікна є незамінним елементом покрівельної системи при переобладнанні горищного приміщення в житлове. Красива світла мансарда здатна перетворити будинок, надати йому особливий шарм і стиль. До того ж, використання вікон для покрівлі дозволяє організувати правильну циркуляцію повітря в приміщенні, збільшити житлову площу і використовувати натуральне природне освітлення "по максимуму".

Балконне мансардне вікно
Комната с мансардными окнами

Переваги дахових вікон

Серед основних переваг дахових вікон варто виділити наступні характеристики:

  • висока стійкість до посилених механічних навантажень;
  • ідеальна герметичність конструкції;
  • рівномірне розсіювання денного світла;
  • простота монтажу;
  • величезний вибір форм, розмірів, дизайнів і кольорових рішень.

Компанія «FELIX-BRUS» пропонує мансардні вікна для покрівель з металочерепиці та інших матеріалів від відомих виробників з гарантією високої якості. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати найбільш підходящі вікна для даху, які будуть відповідати всім Вашим вимогам і очікуванням.

Включено фільтри:

    Інформація

    Слідуйте за нами на Facebook