Покрівельні матеріали

До вибору покрівельного покриття необхідно підходити з особливою відповідальністю, оскільки від його якості та дотримання правильної технології монтажу залежить довговічність і ступінь захисту споруди від впливів зовнішніх факторів. Компанія «FELIX-BRUS» пропонує широкий асортимент сучасних покрівельних матеріалів і комплектуючих для облаштування скатних і плоских дахів від найнадійніших виробників. У нас Ви можете підібрати найбільш підходящий матеріал для покрівлі з урахуванням кліматичної зони, типу споруди, архітектури даху та особистих уподобань. Покрівельні матеріали представлені в широкому розмаїтті кольорових рішень. Продукція компанії «FELIX-BRUS» відповідає європейським нормам і стандартам якості.

Покрівельні матеріали
Показані 1 - 15 із 214 пунктів
Показані 1 - 15 із 214 пунктів

Матеріали для покрівлі від «FELIX-BRUS» - гарантія надійного даху!

Асортимент продукції від компанії «FELIX-BRUS» представлено широким переліком покрівельних матеріалів європейської якості. У нас Ви знайдете все необхідне для виконання повного комплексу робіт по монтажу покрівлі - від різних видів ізоляційних матеріалів до мансардних вікон і водостоків.
Оскільки дахове покриття є безпосередньо самим верхнім і кінцевим шаром "покрівельного пирога", його показники атмосферостойкости повинні бути максимально високими. Не менш важливими параметрами матеріалів для покрівлі є: стійкість до механічних навантажень і корозії, пожежна безпека, довговічність і естетична привабливість.

Популярні матеріали для даху

Найбільш популярними матеріалами для даху, серед покупців компанії «FELIX-BRUS», є - металочерепиця, бітумна та керамічна черепиця (для житлових споруд) і профнастил (для будівництва промислових об'єктів).

Металочерепиця
Гнучка черепиця
Натуральна черепиця
Покрівельний профнастил

Середній реальний термін служби натуральної черепиці становит сотню років, металочерепиці - до 50 років. Профнастил, при правильному монтажі, може прослужити від 15 до 50 років.

Як вгадати з кількістю покрівельного матеріалу

Питання правильного розрахунку необхідної кількості матеріалу для покрівлі хвилює всіх, хто планує зводити власне житло або робити капітальний ремонт даху. Якщо для односкатной і двосхилим даху вирішити цю задачу можна за допомогою онлайн-калькулятора, то для покрівель з більш складною архітектурою потрібна допомога фахівця.
Професіонали компанії «FELIX-BRUS» проведуть детальний розрахунок всіх матеріалів, необхідних для спорудження покрівлі будь-якої конфігурації - від кількості пиломатеріалу і ізоляції, до потрібного числа матеріалів покрівельного покриття.

Включено фільтри:
  Виробник
  Color
  • Показати більше Менше
  Колір IKO
  • Показати більше Менше

  Інформація

  Слідуйте за нами на Facebook