Термодюбель

Термодюбель, або фасадний дюбель, являє собою кріпильний елемент з металевим або пластиковим стрижнем, який використовується для кріплення термоізоляційного матеріалу до поверхні з цегли, бетону, газобетону і інших кладок матеріалів. Завдяки наявності широкої капелюшки термодюбель для утеплення фасаду забезпечує надійне притиснення шару теплоізоляції (пінополістиролу, мінеральної вати і т.д.) до основи. Залежно від виду і товщини утеплювача, підбирають дюбелі відповідного розміру.

Термодюбель
Показані 1 - 6 із 6 пунктів
Показані 1 - 6 із 6 пунктів

Класифікація фасадних дюбелів для кріплення теплоізоляції

Розрізняють два основні види фасадних дюбелів: з пластиковим і зі сталевим цвяхом.

Переваги пластикових дюбелів-грибків для фасаду:

 • невелика вага. Пластиковий дюбель для фасаду не створює додаткового навантаження на стіну.
 • низький ступінь теплопровідності. Пластик не промерзає при низьких температурах повітря і не формує "містків холоду" в стіні.
 • коррозієстійкості. Фасадні дюбеля для теплоізоляції із пластику не бояться вологи, тим самим захищаючи шар утеплювача від псування.
 • хороша пружність і еластичність ПВХ дюбелів для фасаду забезпечує надійну фіксацію легких утеплювачів.
 • невелика вартість.

Переваги фасадного дюбеля для кріплення утеплювача з металевим цвяхом:

 • мають максимальну механічну міцність.
 • сталевий цвях в термодюбелі добре утримує важкі і товсті фасадні утеплювачі.
 • для уникнення появи "містків холоду" в фасадних дюбелях з металевим цвяхом передбачені термоголовка і антикорозійне покриття.
Фіксація мінвати
Фіксація пінопласту

Як розрахувати необхідну кількість дюбелів для теплоізоляції фасаду?

Розрахунок необхідної кількості дюбелів для теплоізоляції фасаду проводиться з урахуванням виду і ваги утеплювача, а також залежно від висоти і типу конструкції. Наприклад для кріплення базальтової вати знадобиться в 1,5 рази більше дюбелів, ніж для монтажу пенополистирольного утеплювача. В середньому витрата дюбелів на 1 квадратний метр пенополистирольного утеплювача для споруд висотою нижче 20 метрів становить 5-6 штук. Для монтажу утеплювача на висоті вище 20 метрів - не більше 10 шт / кв. м.

Включено фільтри:

  Інформація

  Слідуйте за нами на Facebook