Як підготуватися до заміни даху

Заміна даху повинна принести вам користь в довгостроковій перспективі, захистити ваш будинок від природних явищ і підвищити безпеку на довгі роки. Вибираючи компанію по заміні покрівлі, звертайте увагу на перелік послуг, які вони надають, а саме: підготовку та видалення старої покрівлі; установка нової покрівлі; прибирання після виконання роботи і т.д.
Однак є кілька речей, які ви можете зробити самостійно, щоб заміна покрівлі пройшла швидше.
У цій статті ви дізнайтеся, що саме ви повинні очікувати в цей великий день.
Ми проведемо вас через підготовку до заміни даху в чотири етапи: підготовка вашого двору, підготовка вашого будинку, підготовка ваших дітей або домашніх тварин і що робити після завершення заміни даху.

Зняття бітумної черепиці з даху

1. Як підготувати свій двір до заміни даху

У процесі зняття і установки покрівлі працівники будуть ходити у вас у дворі. Крім того, стара бітумна черепиця (або який інший покрівельний матеріал), цвяхи і сміття будуть падати з даху, поки покрівельна команда її знімає. Для меншого засмічення вони встановлять сміттєвий контейнер у вашому дворі і будуть працювати з протилежного кутка даху в напрямку сміттєвого контейнера. Таким чином, більша частина відходів попаде в сміттєвий контейнер. Також вони розкладуть брезент, щоб якомога менше дрібних частин засмічували ваш газон, будуть використовувати магніти, металошукачі або інше обладнання для пошуку цвяхів.
Отже, перед зняттям даху вам потрібно підготувати свій двір для захисту від падаючих уламків. Ось що вам потрібно зробити:

 • Приберіть свій транспорт з двору і з гаража перед прибуттям покрівельної команди, припаркуйте свої автомобілі на безпечній відстані від будинку. У вас може виникнути спокуса поставити автомобіль в гараж, але це буде погана ідея, тому що гараж може бути заблокований засобами і механізмами покрівельників. Гаражні дахи, як правило, не ізольовані, тому гранули і цвяхи будуть падати крізь дах на ваш автомобіль і подряпають його поверхню.
 • Приберіть дитячі іграшки та садові меблі, щоб покрівельники не спіткнулись об ці речі, щоб в процесі роботи їх не пошкодили. Найкраще покласти те, що ви можете перемістити в сарай або гаражі, і накрити його брезентом.
 • Пострижіть газон. Набагато легше знайти залишки сміття і цвяхи в короткій траві.
 • Перевірте чи підготуйте зовнішнє електрику і подовжувачі. Покрівельникам можливо знадобиться електрообладнання.
 • Повідомте своїх сусідів про покрівельні роботи. Якщо ви заздалегідь попередьте їх про шум, перешкоди і ймовірності попадання гальки або цвяхів в їхній двір, це позбавить вас від непорозумінь з сусідом.

2. Як підготувати свій будинок до заміни даху

Покрівельники не заходитимуть в ваш дом, так навіщо вам готувати будинок до їх приїзду? Установка нового даху насправді викликає вібрацію всієї будівлі, а заміна черепиці включає в себе безліч цвяхів. Довгострокового збитку немає, але в короткостроковій перспективі все може стати брудним. Ось що вам потрібно зробити:

 • Очистити горище: ми часто кладемо крихкі предмети на горище, і це робить їх дуже вразливими при заміні даху. Зберігайте їх на першому поверсі.
 • Захистіть горище: на горищі буде збиратися найбільшу кількість пилу під час заміни покрівлі. Розумно покласти на підлогу брезент, щоб полегшити прибирання, а цінні речі накрити будівельною плівкою.
 • Захистіть ваші вікна: падаючий матеріал даху може подряпати вікна. Покрівельники повинні розміщувати дерев'яні дошки над вікнами, щоб захистити їх, поки старий дах не буде повністю знято.
 • Видаліть декорації стін: вібрації від ударів можуть збити прикраси зі стін, тому ви повинні зняти їх заздалегідь. Покрівельники знімуть ваші покрівельні аксесуари: все, що у вас є на даху, включаючи супутникові / телевізійні тарілки, мансардні вікна і сонячні панелі, буде знято, а потім встановлено заново.

3. Як підготувати домашніх тварин і дітей до заміни даху

Заміна черепиці - довга и шумна робота. Як правило, установка нового даху - це дводенний процес, але це залежить від розміру вашого даху. Деякі роботи можуть бути виконані за один день, а інші можуть зайняти три і більше. Незалежно від того, чи займе заміна один день або три дні, це буде дуже шкідливо для ваших дітей і домашніх тварин. Ось як їх підготувати:

 • Тримайте домашніх тварин в приміщенні: стук і сторонній шум турбують собак, кішок і хом'яків. Краще віддати свого вихованця родичам, друзям, або в притулок.
 • Дітей найкраще відвезти до близьких родичів на період заміни даху.
 • Если нет возможности это сделать, расскажите детям об обломках, чтобы они были осторожны в доме. Убедитесь, что они также всегда носят обувь.
Задоволений домовласник своїм новим черепичним дахом

4. Після завершення заміни даху

 • Огляньте дах і свій двір: ваша покрівельна команда повинна показати вам новий дах, щоб переконатися, що ви задоволені їх якістю роботи. Після того, як вони пішли, ви повинні відчувати себе комфортно. Обов'язково зателефонуйте їм якщо виявите щось не так. Іноді помилки трапляються, і професійні покрівельники повинні прагнути їх виправити.
 • Заплатіть працівникам: не забудьте виконати свою частину угоди. Якщо вам подобається робота підрядника, пам'ятайте, що він цінує швидку оплату.

Якщо Ви все ще шукаєте професійного покрівельника для заміни вашій покрівлі, зв'яжіться з нами - фахівцями компанії «FELIX-BRUS». Ми завжди будемо раді проконсультувати і допомогти Вам.